Nasıl Katılacaksınız?


Gönüllü katılımcı olmak ve tarihe gececek karede yer almak için , 29 Ekim Salı günü İhsaniye Meydanı'nda saat 11:00'de açılacak kayıt masalarına kayıt yaptırmalısınız.

Unutmayın ! Bu etkinlik tamamen o gün orada bulunan ve ilk kayıt yaptıran 5990 kişi ile gerçekleşecektir. Etkinlik öncesinde kayıt ya da rezervasyon gibi bir ihtimal olmayacaktır.

Kayıt işlemleriniz tamamlandıktan sonra kolunuza #duruyoruz mührü basılacak ve giriş kapılarına yönleneceksiniz.

Etkinlik alanına giriş  2 kapıdan verilecek ve alanda yapılacak duyurulara göre girişe yönlenmeniz istenecektir. Giriş için sıraya girdiğiniz zaman size içeride durmanız gereken parseli ve numarasını belli eden bir etiket verilecektir. O parsele hizmet veren alan görevlisinin yardımı ile yerinizi bulacaksınız.

Bilet Tasarımları

Tüm katılımcıların alanda yerini alması sonrasında yaklaşık 30 dakika boyunca hareketsiz kalacak ve bu eşsiz görüntünün bir parçası olacaksınız.

5990  kişinin İhsaniye  Meydanı’nda bir araya gelerek oluşturacağı portre, hava fotoğrafları ile ölümsüzleşecek, tüm etkinliğin hazırlık sürecini ve tamamlanmasını içeren video belgeseller de tarihe bırakılacak.

Etkinliğin gerçekleştirileceği alan da özel olarak seçildi. Belediyenin tüm birimlerinin bir araya toplandığı ve çok yakında hizmet vermeye başlayacak  İhsaniye Meydanı ve yeni Belediye yerleşkesinin hemen yanında bulunan alan bu etkinlik için özel olarak hazırlandı.